Postępy projektowe #6

W świąteczny tydzień uporządkowałam mój projekt, który wreszcie zaczął żyć na docelowym serwerze z docelową bazą. Oznacza to, że aplikacja w swoim podstawowym zakresie rozpoczyna działanie tam gdzie powinna. Ale lista zadań przed szukaniem większej grupy docelowych użytkowników jest jeszcze spora.

Nie ma się co oszukiwać - zmierzyłam się też z własną porażką. Planowałam rozpocząć pisanie testów, pracuję sobie wieczorami z książką Harrego Percivala "Obey the testing goat", ale niestety żadne testy nie pojawiły się póki co w mojej aplikacji. I w tym tygodniu pierwszy raz poczułam, że to ogromny błąd. Ładnie przygotowałam formularz rejestracyjny, gdzie każdy potencjalny użytkownik mógł wybrać swój język ojczysty. W toku zmian ustawień pod tłumaczenia coś jednak poszło nie tak. Obecny formularz pozwala tylko na wybranie polskiego lub angielskiego jako język macierzysty...

W ostatnim tygodniu poczułam absolutny nadmiar obowiązków związany z różnymi projektami, w które jestem zaangażowana. Skończyło się to uczuciem absolutnego wypalenia. Niestety - działanie na pełnych obrotach prędzej czy później o sobie przypomina. Dlatego życzę Wam udanego wypoczynku, z daleka od codziennych obowiązków i projektów oraz pełnej regeneracji do dalszego działania.

No i mamy 60% konkursu "Daj Się Poznać"!

0 Komentarze